КУСАЛБОЈ Кпоп Ранец Лиза Роуз ЏИСУ Џени Боја Фото Компјутер Ранец Мода Патување Бизнис Работа Ранец Вит USB Порта
Свеж

КУСАЛБОЈ Кпоп Ранец Лиза Роуз ЏИСУ Џени Боја Фото Компјутер Ранец Мода Патување Бизнис Работа Ранец Вит USB Порта

DEN 559.84

Достапно.

Мултифункционален Ранец : 2 голем преден џеб со патент, 2 внатрешни мали џебови, 2 странични џебови, отвор во стилот на чантата со лесен пристап, Армирани рабови и челична рамка на главниот оддел ја одржуваат совршената форма на торбата и издржлива за употреба.МАТЕРИЈАЛ : Изработен од издржлива Оксфордска ткаенина, нуди НОСЕЊЕ СО МАЛА ТЕЖИНА и засилување на силата,совршен за деловно патување, викенд одмори, шопинг, професионална канцелариска работа и други активности на отворено. Ремените се прилагодливи и има сунѓер во ремени кои се удобни и ergономски. Детали за големината/См : Големина : 45*16*31 см ве Молиме дозволете малку рачно отстапување на мерењето. Безбедно и Практично : ременот за багаж овозможува кука за ранец за багаж / куфер, лизгајте преку цевката за исправена рачка на багажот за полесно носење. Постојат две токи на главниот џеб што ги прават ремените прилагодливи за да ги поправат работите и да спречат тресење на работите во џеб. Еден фронтален џеб е погодно да се стави нешто внатре, на пример салфетка, лаптоп. Појасно и не бледнее лесно, неверојатно со стилски дизајн, супер моден изглед. Исто така, совршен ранец за средношколци за момчиња, девојчиња,тинејџерки, жени и мендимензии : 17,7"х12"х6, 3"инчи; Тежина : 1,1 КИЛОГРАМИ. (Со исклучок на енергетската банка) дизајнот на приклучокот за слушалки ви овозможува да слушате убава музика во секое време. USB порта и приклучок за слушалки дизајн : вградената USB порта лесно може да го наполни телефонот преку поврзаното мобилно напојување. Безбеден е, нетоксичен, еколошки, отпорен на абење, издржлив, долготраен. Симпатична шема ќе ја направи вашата торба уникатна и personalized. Мобилен телефон полнач дупка на странична страна, може да се стави на моќ банка во ранец и полнење мобилен телефон надвор. Овој стилски ранец може да биде одличен придружник за колеџ, патување, бизнис, секојдневна употреба и активности на отворено. Надворешните двојни странични џебови се погодни за носење шишиња со вода и чадор. Обложениот заден панел и ременот за рамо обезбедуваат удобно носење,обложениот заден панел и прилагодливите ремени за рамо, обезбедуваат удобно носење., мажи и жени, момчиња и девојчиња. Внатрешна Структура : 15,6" џеб За Лаптоп со кука и јамка и џеб за затворање на патент. Сите врски се шиени со дебела заглавена нишка што го прави ранецот издржлив. Обезбедете безбедна и долга употреба секој ден и викенд.

Детали

Избор на клиенти