Црвени Срцеви Усни Ранци Момчиња Девојчиња Училишна Книга Торба Патување Пешачење Кампување Дневен Ранец
Свеж

Црвени Срцеви Усни Ранци Момчиња Девојчиња Училишна Книга Торба Патување Пешачење Кампување Дневен Ранец

DEN 1.00

Достапно.

Ранец За Лаптоп, Ранец За Пешачење И Кампување На Отворено, Секојдневен Училишен Дневен Ранец На Колеџ, Торби За Книги За Рамо. Тежина : 14 мл. Лесен пристап лаптоп и ipad оддел одвоени од пространа главна преграда. Ве молиме контактирајте не преку е-пошта.Забелешка : 1) вистинската боја на торбата можеби е различна од прикажаната слика поради различниот екран на екранот или рефлектирачката светлина при снимањето.Карактеристики : Спецификации Димензија : 11,5"(Л)x8"(W)x16 (H) / 29,20 см(L)x20, 32cm(W)x40, 64cm (H). Лесно најдете што сакате. Повеќенаменски Ранци : тоа е одличен пакет за грб за секојдневниот живот. Сите проблеми со квалитетот со вашата торба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме. Полиестерскиот материјал е отпорен на топлина, што го прави погоден за надворешна употреба. Два, дише, страничен џеб за чадор, шише со вода.Пространа Преграда : Главен оддел, Два мрежести џебови, Четири мали внатрешни џебови, Еден џеб со патент.Лесна за чистење постава.Можете да ја прилагодите должината на ременот за рамо според вашата висина. Преден организациски оддел за сите ваши прибор за пишување и клучеви. Структура : една главна преграда внатре, четири внатрешни мали џебови, еден преден џеб со патент, две странични торбички.

Детали

Избор на клиенти