Диверзитех 6703 Рамен Мијалник, 5/16
Свеж

Диверзитех 6703 Рамен Мијалник, 5/16

DEN 2.67

Достапно.

Произведено во Сад. Должина на пакетот : 5.0". Ширина на пакетот : 3.0". Висина на пакетот : 0,5". Произведено во Сад. Должина на пакетот : 5.0". Ширина на пакетот : 3.0". Висина на пакетот : 0,5". Оваа ставка има квалитетен дизајн. Додава одличен додаток на секоја работа. Произведено во Сад. Оваа ставка дизајн создава еден од еден вид ремек-дело. Подобрете го вашиот дом со совршена Мешавина на форма и функција.

Детали

Избор на клиенти