Астареск Рок-Алпинист Тренинг Ракавици Тегови За Кревање Теретана Ракавици Со Поддршка За Завиткување На Зглобот За Мажи Жени За Тренинг, Фитнес
Свеж

Астареск Рок-Алпинист Тренинг Ракавици Тегови За Кревање Теретана Ракавици Со Поддршка За Завиткување На Зглобот За Мажи Жени

DEN 0.33

Достапно.

Заштитете Ги Рацете Целосно : designономски дизајн на стерео подлога за дланки, одговарајте на линиите на дланките, пополнете ја празнината помеѓу раката и апаратот, зголемувајќи го триењето и правејќи го стисокот посилен. ПОДДРШКАТА на ЗГЛОБОТ може да ги заштити вашите раце од истегнување. И ПОДЛОГАТА ЗА задебелување НА пена на дланката ќе го ублажи влијанието на спортскиот апарат. Најмногу од с, различни од другите општи ракавици, Дланката На Астареск Ракавици се направени ОД МИКРО ВЛАКНА што нема да биде лесно да се уништат. Повеќе Дише : задниот дел на рацете е направен ОД ВОЗДУШНА МРЕЖА која е лесна и дише fabric.So ракавиците ќе ги одржуваат вашите раце суви и удобни. Направете ги рацете да дишат за време на напорни вежби. Помалку пот и повеќе вентилација еднакви без лош мирис. Нема проблеми со сончеви и миризливи ракавици. Може да се пере во машина или рачно да се мие. Одлична Поддршка За Зглобот : Искусете ја оваа уникатна дизајнирана нараквица за кревање тегови за да обезбедите најдобро чувство за одлични луѓе кои сакаат фитнес. Ремените на зглобот се удобни и прилагодливи, нека вашите зглобови повеќе не болат. Супериорен Дизајн : Модерен и врвен дизајн ќе ги привлече погледите на другите и ќе ви даде чувство на гордост кога го носите. Ракавиците За Вежбање На Брендот ихуан имаат одлична репутација на полето за фитнес. Ракавиците За Вежбање Астареск се погодни за мажи,жени, возрасни и тинејџери за Кревање Тежина, Повлекување, Вежбање, Фитнес, Тренинзи во Теретана и Општи Тренинзи. Прв Клиент, Услуга Прво : нашите производи се ригорозно тестирани затоа што веруваме дека го заслужувате најдоброто. По купувањето на овие пондерирани ракавици, 99,9% од клиентите рекоа дека тоа е доста практично. Откако ќе ги примиме нашите производи или ќе наидеме на какви било проблеми за време на употребата, како што се големината, квалитетот, удобноста итн., можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви дадеме задоволително решение во рок од 24 часа. Нема повеќе искинати раце, и нема повеќе калуси.

Детали

Избор на клиенти