Atelier Escha & Logy: Алхемичари на вреќата со лаптоп за лаптоп со лаптоп со лаптоп од самракот Sky Sky Anime 11 -инчен торба за таблети - удобно транспортирајте го вашиот лаптоп/таб
Свеж

Atelier Escha & Logy: Алхемичари на вреќата со лаптоп за лаптоп со лаптоп со лаптоп од самракот Sky Sky Anime 11 -инчен торба

DEN 0.67

Достапно.

Нуди 360 ° заштита на вашиот лаптоп и други уреди во стил!. Тенок профил - лесен без најголемиот дел, лесно може да се чува во ранецот за чанти или други торби без гребење или оштетување на вашиот уред. Мекиот анти-статички отпорен на шок-меки постави, може ефикасно да го апсорбира влијанието и да ги намали штетите предизвикани од случајни судири и гребнатини. Погодно е за секојдневна употреба и патувања/патувања за мажи, жени и деца, патување, училиште, канцеларија, итн. Површината прави удобна мунсепада кога е потребно. Непречено поставените двојни патенти со патент и го олеснуваат употребата на лаптоп. Направено со материјал за отфрлање на вода, врвен патент за отворање непречено и овозможува удобен пристап до вашиот уред. Тенок и лесен, не го мачи уредот нагоре и лесно може да се лизне во вашата чанта, ранец или друга торба.

Детали

Избор на клиенти