Бренд4 Мала вештерка академија аниме лаптоп торба за ракави w/mousepad Површина - одговара на лаптоп лаптоп лаптоп лаптоп лаптоп сите лаптопи и таблети
Свеж

Бренд4 Мала вештерка академија аниме лаптоп торба за ракави w/mousepad Површина - одговара на лаптоп лаптоп лаптоп лаптоп лаптоп

DEN 303.84

Достапно.

Направено со материјал за отфрлање на вода, врвен патент за отворање непречено и овозможува удобен пристап до вашиот уред. Овој живописен ракав за лаптоп нуди заштита од 360 ° на вашиот лаптоп и други уреди во стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L X W X H). Мекиот анти-статички отпорен на шок-меки постави, може ефикасно да го апсорбира влијанието и да ги намали штетите предизвикани од случајни судири и гребнатини. Се во едно! Користете го задниот дел од вашиот нов ракав за лаптоп како ефективен музеј во движење; во кафуле, библиотека, дом или канцеларија. Тенок и лесен, не го мачи уредот нагоре и лесно може да се лизне во вашата чанта, ранец или друга торба. Купувајте со мир на умот, нашите ракави се гарантирани со најдобар квалитет! Уживајте или подарете му се на некој посебен! Овој зачудувачки ракав на лаптоп е и траен и погоден за дневна употреба; Патување, училиште, канцеларија, дома и насекаде вашиот уред патува. Се во едно! Користете го задниот дел од вашиот нов ракав за лаптоп како ефективен музеј во движење; во кафуле, библиотека, дом или канцеларија.

Детали

Избор на клиенти