FireStik МНОГУ 2 II FS4-B 5/8 Бран 900W TUNABLE ВРВОТ CB Радио Антена
Свеж

FireStik МНОГУ 2 II FS4-B 5/8 Бран 900W TUNABLE ВРВОТ CB Радио Антена

DEN 188.80

Достапно.

4 Стапки (122 см). 5/8 Бран Оценет @ 900 вати. Потребно Е ПОДЕСУВАЊЕ НА SWR. Лесно мелодија "голи раце подесување врвот". ОВАА ЛИСТА Е ЗА КОЛИЧИНА ОД 2. МНОГУ 2 Firestik II FS4-B 5/8 Бран 900 W TUNABLE ВРВОТ CB Радио Антена (ЦРНА). 100% Американски направени со 100% Американски материјали. ОВАА ЛИСТА Е ЗА КОЛИЧИНА ОД 2.

Детали

Избор на клиенти