А-Премиум Радијатор За Течноста За Ладење На Моторот Со Ладилник За Масло За Пренос Компатибилен Со Toyota Sequoia 2001-2007 &засилувач; Тојота Тундра 2004-2006, V8 4.7 L, Автоматски Т?
Свеж

А-Премиум Радијатор За Течноста За Ладење На Моторот Со Ладилник За Масло За Пренос Компатибилен Со Toyota Sequoia 2001-2007

DEN 0.67

Достапно.

[ Опрема за возила] : Компатибилен Со Toyota Sequoia 2001-2007, Тундра 2004-2006, V8 4.7 L-Автоматски Менувач. [ Референтен Број] : 2376, CU2376, 16410 YZZAU. [Спецификации] : ① Вклучен Е Ладилник За Масло За Пренос : Да; ② Висина На Јадрото : 23-5/8 инчи; ① Дебелина На Јадрото : 1-1/4 инчи; ① Ширина На Јадрото : 27-1/2 инчи; ● Дијаметар на Влезот : 1-1/2 инчи; € Дијаметар На Излезот : 1-1/2 инчи. [Предност] : А-Премиум Радијаторот е произведен и тестиран според најстрогите стандарди за супериорни перформанси за враќање на перформансите на системот за ладење на возилото во оптимална работна состојба. [Поддршка На клиентите] : А-Премиум Радијатор За Течноста за Ладење на Моторот доаѓа со 1-Годишна Гаранција За Неограничена Километража; Бидејќи е сосема нов И цврст, Овој Радијатор За Течноста за Ладење На Моторот е идеален избор за директна замена. Ние исклучително го цениме вашето задоволство и се стремиме да ви обезбедиме добро шопинг искуство. 2001-2007 Секвоја V8 4.7 L Автоматски Менувач. 2004-2006 Тундра V8 4.7 L Автоматски Менувач. 2376, КУ2376, 16410ИЗАУ. 100% Тестирање На Перформансите. 100% Нова Премиум Компонента. Запознајте или Надминете Оем Спецификации. Компатибилен Со Тојота Модели : . Оем Број : . Предности На А-Премиум Радијатор : .

Детали

Избор на клиенти