IHEX Auto Handy VACUUM безжичен вакуум чистач, лесен и удобен, силна вшмукување 8000pa, погоден за чистење на автомобили и домаќинство црн AC-658522
Свеж

IHEX Auto Handy VACUUM безжичен вакуум чистач, лесен и удобен, силна вшмукување 8000pa, погоден за чистење на автомобили и домаќинство

DEN 500.48

Достапно.

[Погоден дизајн на безжични средства] : Оваа правосмукалка е само 580g, без жици за ликвидација, погодно за ставање во секој агол на автомобилот. [Напреден филтер] : Преносен вакуум има премиум филтер за ХЕПА, добра пропустливост на воздухот, печење и еднократно. Можете лесно да го отстраните филтерот HEPA и да го исчистите. [Моќно циклонско вшмукување] : Турбинскиот мотор обезбедува стабилна до 8 k Pa силна циклонска вшмукување за вакуумот на раката за да апсорбира ѓубре како миленичиња, трошки и др. до 20 минути континуирана употреба. Потребни се само 3-4 часа за целосно наполнети. [Три вида додатоци, чисти без мртви краеви] : Вакуумот за рака доаѓа со 3 вида додатоци. Мојче за пука за тесни празнини, агли. Млазница за четка за теписи и коса. Мека долга цевка за флексибилно ракување со честички од прашина од софи, кујни, скали, автомобили и други области со тешко достапност. [Погоден дизајн на безжични средства] : Оваа правосмукалка е само 580g, без жици за ликвидација, погодно за ставање во секој агол на автомобилот. [Напреден филтер] : Преносен вакуум има премиум филтер за ХЕПА, добра пропустливост на воздухот, печење и еднократно. Можете лесно да го отстраните филтерот HEPA и да го исчистите. [Моќно циклонско вшмукување] : Турбинскиот мотор обезбедува стабилна до 8 k Pa силна циклонска вшмукување за вакуумот на раката за да апсорбира ѓубре како миленичиња, трошки и др. до 20 минути континуирана употреба. Потребни се само 3-4 часа за целосно наполнети. [Три вида додатоци, чисти без мртви краеви] : Вакуумот за рака доаѓа со 3 вида додатоци. Мојче за пука за тесни празнини, агли. Млазница за четка за теписи и коса. Мека долга цевка за флексибилно ракување со честички од прашина од софи, кујни, скали, автомобили и други области со тешко достапност. Карактеристики : Модел : A-016 · Материјал за безжични простории : ABS Големина на производот : 31 x 9,5 x 10.5cm Боја Големина : 33x10x12cm Големина на пакување : 53 x 34,5 x 51cm Боја : Режим на напојување со црно напојување : Стандарден напон на напојување : 7,4 V Батерија : 1500ma x 2 Тежина : 580g Број на пакување : 20 додатоци : црево + долга рамна млазница за вшмукување + четка.

Детали

Избор на клиенти