Рачна Безжична Безжична Вакуум-Сува И Влажна Функционалност-Ротација И Пристапност До Движење Од 360 Степени
Свеж

Рачна Безжична Безжична Вакуум-Сува И Влажна Функционалност-Ротација И Пристапност До Движење Од 360 Степени

DEN 0.33

Достапно.

Безжичниот дизајн ви овозможува слободно да се движите низ вашиот дом без проблеми со жици и жици, што го прави чистењето многу полесно и поефикасно. Вакуумот е опремен со моќен мотор кој обезбедува силно вшмукување за ефикасно собирање нечистотија, прашина и остатоци. Без разлика дали ќе треба да ги исчистите трошките од кујнскиот шалтер или влакната од домашни миленици од вашиот мебел, овој вакуум зависи од задачата. Вакуумот е опремен со батерија на полнење која обезбедува до 30 минути континуирано време на чистење, што ви овозможува да го исчистите целиот дом без да се грижите дека ќе останете без струја. Вакуумот е исто така лесен и лесен за носење, што го прави идеален избор за брзо чистење. Безжичниот Рачен Вакуум е задолжителен за секој што сака да го одржува својот дом чист и уреден со минимален напор. Овој моќен и разноврсен вакуум е дизајниран да го направи чистењето брзо, практично и без напор. Правосмукалка Рачни Безжични Безжични Правосмукалки На Полнење Со Висока Моќност Сува Влажна Правосмукалка За Автомобил Дома - Ефикасен Дизајн На Пристапност за лесно вртење и контрола.

Детали

Избор на клиенти