Хизк Рачна Правосмукалка, Силна Вшмукувачка Моќ Безжична Лесна И Рачна Правосмукалка Со Брзо Полнење, Погодна За Употреба Во Семејни Автомобили
Свеж

Хизк Рачна Правосмукалка, Силна Вшмукувачка Моќ Безжична Лесна И Рачна Правосмукалка Со Брзо Полнење, Погодна За Употреба Во

DEN 1467.20

Достапно.

Висококвалитетните литиумски батерии можат брзо да се полнат во рок од 2-5 часа и можат да одржуваат исклучително долго време за чистење, околу 3 часа. ПОМАЛКУ БУЧАВА и ПОБЕЗБЕДНО : звучно изолираниот памучен дизајн на излезот за воздух може да ја намали бучавата на многу ниско ниво, што е многу погодно за домашните работници кои чуваат домашни миленици. Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не за да ви одговориме во рок од 24 часа и ви го обезбедуваме најзадоволителното решение преку е-пошта. Дали сакате да се задржите во некој агол од куќата или автомобилот и тешко да стигнете до места, но почисти премногу тешки и незгодни?Кој му требаше помош брзо чисти софи, автомобил и скали? Крзнените кучиња и мачки се предизвикани збунетост го мачеше? ХИЗК беа лесна работа за одржување на домување без прашина и коса.БЕЗЖИЧНА ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА : оваа безжична пренослива правосмукалка HIZQ ви овозможува слободно да шетате помеѓу просториите, избегнувајќи проблеми со жиците.Капацитет на батеријата : 1200m Ah Size : 86 € 75 € 153mmproduct листа : пренослив правосмукалка € 1 Note : може да видите боја, ова може да се должи на компјутерски екран или друга боја бледнее поради добивање на вашиот производ во оваа листа ќе биде малку поинаква боја поставувања. Идеален за семејства, градини, миленичиња, кујни. Кога сте сопруг, ова е добар подарок за родителите/пријателите. ПОЛНЕЊЕ СО МАЛА БРЗИНА, ДОЛГ РАБОТЕН ВЕК : правосмукалката за рачка HIZQ е опремена со моќен мотор и моќно метално работно коло, не оставајќи траги. Поддржете УСБ-полнење. Тоа е лесна, ergономска рачка со рамен долен дел што може лесно да се лизне при чистење на подот и аглите на седиштата. Филтерот со висока густина со напредна технологија е отстранлив и перат, што е посилно и потрајно од обичните филтри. ТИВКО РАБОТЕЊЕ и ОТСТРАНЛИВ ФИЛТЕР : HIZQ произведува звук помал од 78 d B врз основа на принципот на механичко амортизирање, додека одржува силна сила на вшмукување, што ви носи удобно искуство за чистење без да ги вознемирувате вашите деца или да ве плаши животно.Услуга : нашите производи се тестирани постојано и се сметаат за усогласени.Име на производот : hizq рачен правосмукалка напон : 5 VPower : 2wrunning време : околу 3 часа континуирана работа. РАЗНОВИДНОСТ и ВЛАЖНОСТ : издржлив е во суви и влажни средини и лесно може да ја отстрани прашината, остатоците, ѓубрето за мачки, влакната од домашни миленици, млекото и истурените течности.

Детали

Избор на клиенти