2-во-1 четка за чистење бања со 35 долга рачка и исправена стоечка прашина и метла комбо со 47-инчен не'рѓосувачки челик долга рачка за кујнски канцелариски лоби за чис?
Свеж

2-во-1 четка за чистење бања со 35 долга рачка и исправена стоечка прашина и метла комбо со 47-инчен не'рѓосувачки челик долга

DEN 687.84

Достапно.

Рачката е дизајнирана со куки, можете да ја закачите четката за када на wallидот, заштедувајќи простор за бања. 【Прилагодлива рачка со должина】 Рачката на четката за када е е поделено на 3 секции, што може да се прошири на 46,5 инчи. 【Ергономски дизајнирана рачка против лизгање】 Ергономската екстра долга рачка е изработена од лесна и цврста железна цевка со добар анти-лизгачки ефект, мек и високо еластичен, издржлив и удобен за држење. Вкупната должина на метла е 120 см (47,24 инчи), а вкупната должина на прашина е 105,5 см (41,53 инчи). Главата на метла може флексибилно да се ротира 180 °, така што лесно можете да се исчистите на дното на софата, дното на масата за кафе, дното на креветот, итн. 【Ергономски дизајнирана рачка против лизгање】 Ергономската екстра долга рачка е изработена од лесна и цврста железна цевка со добар анти-лизгачки ефект, мек и високо еластичен, издржлив и удобен за држење. Должината може да се прилагоди според потребите за чистење и висината.53inch) Пакет Вклучи : 1*Четка за када 1*Хард четка за четка 2*Влошни за чистење 3*метла рачка 1* 3* рачка за прашина 1* прашина. Комплетот за метла и прашина е доволно долг, така што не треба да ги свиткате колената и да се наведнуваат за време на процесот на чистење, ефикасно да ја избегнете болката во грбот. Хуманизираниот дизајн може ефикасно да ве спречи да ги валкате рацете, правејќи го целиот процес на чистење поудобен и едноставен.23inch)/прашина : 10*27.5*9,5cm Големина на пакетот : 15*7. Погодно е да ја користите четката за када за чистење на различни места и различни агли. 【180 ° Бесплатна ротација】 Четката за чистење може да ја ротира главата на четката 180 °, што е многу погодно за чистење на тешко достапните агли на обични четки и лесно да се исчисти нечистотијата и прашината во мртвите агли. 【Вграден чешел за заби за чистење】 Постои низа чистење на заби на заби на прашина. Погодно е да ја користите четката за када за чистење на различни места и различни агли.5*37,5cm Боја : сина+ жолта+ бел материјал : не'рѓосувачки челик, стр. 【2 Во 1 одвојлива глава за четка】 Овој сет на четки за подот вклучува надиграна четка и две глави од четка за крпи, влакната се изработени од висококвалитетен PP материјал, кој е здрав и не е лесен за паѓање, погоден за чистење на тврдоглава нечистотија; Подлогата за чистење може да се исцеди со вода и има длабока длабочина ефектот на чистење, нема да ја изгребат областа за чистење.

Детали

Избор на клиенти