Природна размахване метла трева метла мала рака метла тешка пченка метла за чистење четка за чистење размахване метла за чистење на табела за тастатура за миленич?
Свеж

Природна размахване метла трева метла мала рака метла тешка пченка метла за чистење четка за чистење размахване метла за чистење

DEN 2.00

Достапно.

Тајландска метла производот е мал и преносен, не зафаќа простор и е лесен за складирање. Табела за метли, може да го намали времето за чистење. Природен материјал, безбеден на површината, добар ефект на чистење. Ретро природна метла е изработена од врвен материјал, издржлив за долготрајна употреба. Азиската метла добро за чистење на работната површина и wallидот, итн. И е лесен за чување. Домашна метла за чистење Соодветна големина, погодна за складирање, зачувајте го вашиот работен простор. Тајландска метла производот е мал и преносен, не зафаќа простор и е лесен за складирање. Табела за метли, може да го намали времето за чистење. Природен материјал, безбеден на површината, добар ефект на чистење. Ретро природна метла е изработена од врвен материјал, издржлив за долготрајна употреба. Азиската метла добро за чистење на работната површина и wallидот, итн. И е лесен за чување. Домашна метла за чистење Соодветна големина, погодна за складирање, зачувајте го вашиот работен простор. Опис направен од природни растенија материјал, без статички, удобен за отстранување на крзно или коса. Рачно изработена практична алатка за домаќинство. Карактеристики- Боја : Каки- Материјал : трева, бакарна жица- големина : околу 26. 00x15. 00x6. 00cm; Пакет, вклучувајќи 1 x метла.

Детали

Избор на клиенти