Цврста метла од Razzum и поставете ја метла и прашина поставена за дома исправено стоење на прашина и четка поставена внатрешна метла со отворено со комбо за прашина з
Свеж

Цврста метла од Razzum и поставете ја метла и прашина поставена за дома исправено стоење на прашина и четка поставена внатрешна

DEN 2.67

Достапно.

Големина на контејнер за ѓубре : Околу 26*24*18cm/10.24*9.45*7.09 in. Големина на метла : околу 92*28cm/36.22*11.02 in. Користете. Дизајн на суспензија, удобно складирање, заштеда на простор, не е лесно да се акумулира вода. Тој е расклопен и лесен за инсталирање. Големина на контејнер за ѓубре : Околу 26*24*18cm/10.24*9.45*7.09 in. Големина на метла : околу 92*28cm/36.22*11.02 in. Користете. Дизајн на суспензија, удобно складирање, заштеда на простор, не е лесно да се акумулира вода. Тој е расклопен и лесен за инсталирање. Лесно склопување и широко користено-усогласувања за камен под и дрвен под, дневна соба, отворено, балкон, салон за убавина, училиште, компанија, градина, гаража, продавница за миленичиња итн. Проверете ја големината пред да купите. Поради рачно мерење, ќе се појави грешка од 0-5 см.2. Со исклучок на производи освен производот прикажан на фотографијата на производот.3. Забележете дека поради различни монитори, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете.4. Горенаведените податоци се само за референца, големината се мери рачно, секоја променлива може да биде различна, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам.5. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта, ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдовте на споделување и повратни информации за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.7. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница, кликнете за да влезете во оваа продавница, ќе има многу производи за вашата референца.

Детали

Избор на клиенти