ДИНГЗЗ МИНИ ЧЕТВУВАЕ НА БЕЗБЕДНИЦИ МАЛИ МАЛЕН СТРАНИЦИ Поставете десктоп чистење ѓубре за чистење лопата за чистење на домаќинства за чистење на домаќинства
Свеж

ДИНГЗЗ МИНИ ЧЕТВУВАЕ НА БЕЗБЕДНИЦИ МАЛИ МАЛЕН СТРАНИЦИ Поставете десктоп чистење ѓубре за чистење лопата за чистење на домаќинства

DEN 2066.24

Достапно.

Се чувствува добро во рака и главата на четката е изработена од материјал за да спречи гребнатини. Малку поголема од дланката на раката, таа е погодна за чистење и чистење на мали места како што се работните компјутери. Трпезариската маса по вечера и шпоретот на кујната се идеални. Мала големина, не зазема простор, лесен за поставување и издржлив. Затегнете ја мини работната површина, лесна за употреба и забава. Mini Desktop Sweeper Contyboard Brush.TWO-Pelection Tabletop Sweeper Set и Setter Setter Mool.Specification : Material : Plastic Color Како што е прикажано : 18*11.5*3 CM/7.1*4,5*1.2 "Тежина : 59 грамаса. 1 Ве молиме Забележете дека поради разликите во осветлувањето и компјутерските монитори, не можеме да гарантираме дека вистинската боја е иста како и сликата. Да се ​​биде на различни методи за мерење, може да има грешка од 1-2 см. Не е лесно да се протекува прашина, предниот дел од прашината е цврсто прикачена на земјата, а прашината и нечистотијата не можат да избегаат.

Детали

material:
plastic
Color as shown:
Size:
18*11.5*3cm/7.1*4.5*1.2
Weight:
59 grams
Package Included:
Dustpan*1:
Small broom*1:
Piece:
1
Please note that due to differences in lighting and computer monitors, we cannot guarantee that the actual color is the same as the picture.:
Due to different measurement methods, there may be an error of 1-2 cm.:
Fits The Ground SeamlesslySweeping The Floor ls Not Easy To Leak Dust,The Front Dustpan ls Tightly Attached To The Ground,And Dust And Dirt Cannot Escape. :

Избор на клиенти