MRXFN HUANGXING - Десктоп јаз за чистење мини метла, сет за метла и прашина, преносна четка за тастатура за канцеларија, рачна метла за деца студент, лопата за ѓубре
Свеж

MRXFN HUANGXING - Десктоп јаз за чистење мини метла, сет за метла и прашина, преносна четка за тастатура за канцеларија, рачна

DEN 1576.00

Достапно.

Производство - Премиум квалитет изграден за да трае, изработен од високо квалитетни, издржливи материјали, за брзо и лесно чистење. Висока квалитетна метла конструкција, еколошки влакна, погусто и издржливо. Повеќенаменски - рачката на четката прилепува во рачката на прашина за лесно складирање. Ергономија - Сетот за прашина и четка е ергономски направена со рачка што не се лизга за удобен зафат и дизајнот може да го минимизира вашиот заден напор. Флексибилно - Одлично за брзо и лесно чистење на мали хаос. Замената за усни избира максимални остатоци. Аголот го прави идеален за хаос во пукнатини и мали области. Почитуван пријател, благодарам што ги купивте нашите производи, вашето задоволство е нашата најголема мотивација за напредокот! ти благодарам многу!. Како прво, ви посакувам среќен шопинг, ви посакувам среќно расположение, ако ви се допаѓа, ве молиме, помогнете ни да ги препорачате производите на пријателите околу вас. Постојат совршено решение за вас! Нашиот сет за метла и прашина е дизајниран да ја направи секоја задача за трескање : -Тој е лесен и ергономски дизајниран за да обезбеди удобност со својата рачка за зафаќање во прав. Зголемениот капацитет на послужавник, тој е само совршен за одржување на вашите подови уредни и уредни во само еден удар. Исто така, комбото за метла и прашина е толку лесно да се работи што дури и децата можат да помогнат во затегнување на подовите!- со нашата компактна и мала метла и Прашина веќе не мора да се грижите за лабавите влакна, прашина и нечистотија да бидат заглавени во влакната на вашата метла. Вградениот стругалка ќе се погрижи да ги отстрани за вас, така што остатоците ќе паднат директно во прашина. Не треба Свиткајте се или да ги извалкате рацете!- Лесно за чување, само клип на метла до рачката на прашина и добро е да одите. Исто така, можете да го обесувате за да го направите уште поефикасен простор! Забелешка : Поради различни методи за мерење , Грешка во мерењето од 1-3 см е разумен опсег. Ви благодарам за купување на нашите производи, секој производ е внимателно дизајниран и целосно тестиран за да обезбеди квалитет, ве молиме бидете сигурни дека го користите.

Детали

Избор на клиенти