Кабилок кујнски декор кујнски декор кујнски украс за чистење метални прашини рачни метла и прашина од отворено метла прашина градинарска прашина рачка: не'рѓосува
Свеж

Кабилок кујнски декор кујнски декор кујнски украс за чистење метални прашини рачни метла и прашина од отворено метла прашина

DEN 0.67

Достапно.

Внатрешна метла за прашина- направена од врвен и квалитетен материјал, кој е анти-'рѓа, отпорен на абење и издржлив. Метал за рачно прашина- можете да им ги дадете на вашите пријатели како подароци за домаќинство. многу корисно. Долга метла и прашина- едноставни алатки за чистење кујна или дома за подобрување на подобар и квалитет на живот. Лажичка за рачни лопата- Рачката одговара на раката и е пријатна за употреба. Можете лесно да го носите. Четка за чистење на вентилаторот на таванот- лопата од шушкање може да се користи долго време. Можете да го користите без грижа. Список на пакети 1 x Карактеристики на прашина - Голем отвор, голем капацитет. Може да одржи нешто што вие или не ви се допаѓа. - Изработено од врвен и квалитетен материјал, кој е анти- 'рѓа, отпорен на абење и издржлив. - Материјал : Не'рѓосувачки челик - фино изработка, елегантен дизајн, површина на огледало, совршена за сервирање во вашата кујна, дом, бар и забава. - Дизајн на ергономска рачка : Удобно за зафаќање, ви овозможуваат ефикасно да работите без напор и високо. - Ова е неопходна и практична лопата за кујна. Willе ви помогне многу. Информации за стоки Ова е практична и удобна лопата за чистење. Мало и преносно, толку удобно складирање. Рачно држено прашина, што е многу расположена, можете да ја користите лесно и удобно. Оваа лопата можете да ја испратите како подарок за домаќинство на вашите пријатели. Еден од најдобрите избори за вас.

Детали

Избор на клиенти