Лајтнер 10779 метла за размахване со тешка должност
Свеж

Лајтнер 10779 метла за размахване со тешка должност

DEN 398.88

Достапно.

Пченка од пченка. Погодна јамка за закачување. 7 "Широк. Размахване со пченка. Погодна висина јамка. 7" широка. Оваа тешка метла за размахване од пченка е разгорена на дното за лесни и брзи чисти прозорци. Има јамка за закачување за лесно и надвор од патот што виси складирање.

Детали

Избор на клиенти