Razzum цврста метла рачна метла и прашина поставете мини четка за прашина за гнездење мала чистачка за чистење метла мала (бела) метла и прашина поставена за дома
Свеж

Razzum цврста метла рачна метла и прашина поставете мини четка за прашина за гнездење мала чистачка за чистење метла мала (бела)

DEN 2.00

Достапно.

Ракувајте со корпа за четки - професионален дизајн, убав и едноставен, користејќи PPS пластика, отпорност на висока температура, одлични механички својства. Дизајниран со миленичиња смола, има силна флексибилна отпорност, мала пропустливост, добра чистаност, отпорност на висока температура и отпорност на стареење. Овој уред за чистење на чистење користи мали емајли и четки за брзо отстранување на прашина, нечистотија и лебници. Мала и симпатична форма, погодна за чисти десктоп компјутери, микробранови печки, шпорети на гас, итн., За да ги одржувате десктоп, тастатура и countertops чиста. Ви благодариме што ја посетивте мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за вашата референца, логистика, воопшто, ќе испорачаме во рок од 1-3 дена, проценето време на пристигнување е 9-15 дена. Ракувајте со корпа за четки - професионален дизајн, убав и едноставен, користејќи PPS пластика, отпорност на висока температура, одлични механички својства. Дизајниран со миленичиња смола, има силна флексибилна отпорност, мала пропустливост, добра чистаност, отпорност на висока температура и отпорност на стареење. Овој уред за чистење на чистење користи мали емајли и четки за брзо отстранување на прашина, нечистотија и лебници. Мала и симпатична форма, погодна за чисти десктоп компјутери, микробранови печки, шпорети на гас, итн., За да ги одржувате десктоп, тастатура и countertops чиста. Ви благодариме што ја посетивте мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за вашата референца, логистика, воопшто, ќе испорачаме во рок од 1-3 дена, проценето време на пристигнување е 9-15 дена. Лесно склопување и широко користено-усогласувања за камен под и дрвен под, дневна соба, отворено, балкон, салон за убавина, училиште, компанија, градина, гаража, продавница за миленичиња и сл. : Санитарно чистење на апликација : Кујна, дневна соба1 Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да купите.2 не вклучува други предмети освен колекторот на прашина прикажани на фотографијата на производот.3 Ве молиме имајте во предвид дека поради различните монитори, може да се појави мала хроматска аберација , ве молам разберете.4. Поради рачното мерење, разликата е 3-5 мм, благодарам.5 Ви благодариме за учеството и коментарите за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.

Детали

Избор на клиенти