Метли за притискање на домаќинството knfut , десктоп метли и прашина постави дрвена рачка висина за четка за домаќинства, комбинација пластична додатоци за чистење ?
Свеж

Метли за притискање на домаќинството knfut , десктоп метли и прашина постави дрвена рачка висина за четка за домаќинства, комбинација

DEN 1.67

Достапно.

★ Комбинацијата на тврди и меки влакна ја направи оваа метла да собира нечистотија и прашина лесно. Меките подолги влакната ги добиваат малите работи и поцврстите внатрешни влакна лесно ги движат поголемите работи. ★ Направено од висококвалитетен ПП, тој е едноставен, убав и практичен. ★ Комбинација на метла и прашина може лесно да го отстрани ѓубрето од countertops, празнините и другите места. ★ Тенок четка за коса, силна моќност за чистење, лесно може да ја отстрани фината прашина на масата, лесна за отстранување на дамките. ★ Вградениот дизајн дозволува метлата да се влече во прашина за лесно складирање. Боја : Greenmaterial : PPSIZE : 18*16.5*3 CMPACKING список : 1 x метла сет за прашина.

Детали

Избор на клиенти