БЕРДЕР БОМИ, 1 ПК НОВО БАМБОО РАБОТНИ РАБОТНИЦИ
Свеж

БЕРДЕР БОМИ, 1 ПК НОВО БАМБОО РАБОТНИ РАБОТНИЦИ

DEN 3.00

Достапно.

Конструкција со високо квалитетна метла, погуста и издржлива. Материјал : Бамбус+ПВЦ+стр. Големина : 29,5*194*3см. Тежина : 119g. Лесно е да се исчисти косата од домашни миленици и човечката коса со една влечење на забите. Спецификации : Предмет : Мерал за прашина од метла : Пластика + дрвокрадство : 1 Set.

Детали

Избор на клиенти