Цврста метла Razzum и сет за прашина поставена метла и прашина сет стоејќи тава за прашина, доказ за чистење четка за чистење метла, поставена за домашни метли и прашин
Свеж

Цврста метла Razzum и сет за прашина поставена метла и прашина сет стоејќи тава за прашина, доказ за чистење четка за чистење

DEN 511.84

Достапно.

- Заби чешел нечистотија и прашина од влакната на метла. - стои исправено за удобно убедување. - За компактно складирање, прашината се врти исправено. - Брави на прашина во отворена позиција за лесно празнење и метли прилепувања до прашина за исправено складирање. - Вклучен пакет : 1 x метла 1 x прашина. - Заби чешел нечистотија и прашина од влакната на метла. - стои исправено за удобно убедување. - За компактно складирање, прашината се врти исправено. - Брави на прашина во отворена позиција за лесно празнење и метли прилепувања до прашина за исправено складирање. - Вклучен пакет : 1 x метла 1 x прашина. Лесно склопување и широко користено-усогласувања за камен под и дрвен под, дневна соба, отворено, балкон, салон за убавина, училиште, компанија, градина, гаража, продавница за миленичиња итн. Проверете ја големината пред да купите. Поради рачно мерење, ќе се појави грешка од 0-5 см.2. Со исклучок на производи освен производот прикажан на фотографијата на производот.3. Забележете дека поради различни монитори, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете.4. Горенаведените податоци се само за референца, големината се мери рачно, секоја променлива може да биде различна, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам.5. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта, ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдовте на споделување и повратни информации за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.7. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница, кликнете за да влезете во оваа продавница, ќе има многу производи за вашата референца.

Детали

Избор на клиенти