Wykdd преклопна стоечка метла за прашина Постави ветерно за ротационо прилагодување филтер за коса за чистење на подови за чистење на алатки за чистење на трошка
Свеж

Wykdd преклопна стоечка метла за прашина Постави ветерно за ротационо прилагодување филтер за коса за чистење на подови за чистење

DEN 915.20

Достапно.

Мали и удобни : Аглите на софата исто така можат да се исчистат. Фрли ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина. Висока еластична четка : Компактна и фина, умерена мекост, анти-статичко и не-дополнување. Дизајн на суспензија, удобно складирање, заштеда на простор, не е лесно да се акумулира вода, удобен за секојдневно чистење и чистење. Чувајте го чисто и хигиенски долго време. Тоа е вашиот најдобар избор за бришење и зачувување, и тоа е ваш добар асистент за секојдневна употреба дома.

Детали

Избор на клиенти