Lysldh метла и прашина поставена метла за метла и комбинација за чистење на комбинација и чистење на прашина за чистење
Свеж

Lysldh метла и прашина поставена метла за метла и комбинација за чистење на комбинација и чистење на прашина за чистење

DEN 2.67

Достапно.

1. За компактно складирање, прашина се врти исправено. 2.Дод ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина. 3. Датуми и песок, избришете го. 4.Тетајте ја чешел нечистотијата и прашината од влакната за метла. 5. Исклучено за употреба : широко користено во бањи, кујни, домови и лоби. 1. За компактно складирање, прашина се врти исправено. 2.Дод ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина. 3. Датуми и песок, избришете го. 4.Тетајте ја чешел нечистотијата и прашината од влакната за метла. 5. Исклучено за употреба : широко користено во бањи, кујни, домови и лоби. Карактеристики : 1. За компактно складирање, прашина се врти исправено.2.Дапување ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина.3.Дуста и песок, избришете го чешелот од нечистотија и прашина од метли .5.Ситлива за употреба : широко користени во бањи, кујни, домови и лоби. Пакуван вклучен : 3 парчиња сет : 1*метла1*прашина1*бришења : 1. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.2. Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата како резултат на различното рачно мерење.

Детали

Избор на клиенти