Метла за прашина и прашина што може да се прошири со голема прашина од прашина со долга рачка и ротирачка четка за 180 °, домаќинство и кујна прашина со комбинирана ме
Свеж

Метла за прашина и прашина што може да се прошири со голема прашина од прашина со долга рачка и ротирачка четка за 180 °, домаќинство

DEN 3.33

Достапно.

⊕ 【Лесно чистење】 Сетот за метла спречува прашина да се зафати под, неговите флексибилни рабови се во согласност со, и има вградени чешли за лесно да ја исцедат косата и ѓубрето од низата на метла во лажичката.⊕ 【Мулти-сцена апликација】 Метла и лажичка поставена за дома може да се користи во кујна, спална соба, бања, сала, градина, гаража, ресторан и други различни прилики.

Детали

Name:
broom and scoop set
Material:
PP+PET
Size:
approx.
Broom:
97 * 27.5 cm / 38.19 * 10.83 inches
Shovel:
26.5 * 26.5 * 87 cm / 10.43 * 10.43 * 34.25 inches
Packing List:
1 set of broom and scoop :
Note:
Due to different lighting and screen settings, the colours of the items may vary slightly from the pictures. :
Due to the difference in manual measurement, please allow 1-2cm size difference. :

Избор на клиенти