Mavic 3 обвивка за кожа за dji mavic 3 камера со дрон на телото на далечински контролер на целиот поставен налепница за налепници за гребење додатоци за гребење на гребење
Свеж

Mavic 3 обвивка за кожа за dji mavic 3 камера со дрон на телото на далечински контролер на целиот поставен налепница за налепници

DEN 239.84

Достапно.

Компатибилен со дронот со камера DJI Mavic 3. Заштита на вашето беспилотно летало, раце и далечински контролер од вода, прашина, гребнатини, печатење на прсти или други штети, анти-гребење, испорување на прашина и ултравиолетово докажување. Налепници со висок квалитет што можат да се отстранливи, се држат постојано без да оставите лепак. Направете го тоа мода и стилски. Лесно за залепување и солза, лесно се справувате со меурчиња со воздухот. Лесно чистење и одржување. Вклучено пакување : 1 сет X Налепница за DJI Mavic 3 Pro. Применливи модели : За DJI Mavic 3 Летајте повеќе комбо додатоци. Заштита на вашиот дрон од вода, прашина, гребнатини, отпечатоци од прсти или други штети, анти-гребење, изолирано и ултравиолетово докажување. Налепници со висок квалитет што можат да се отстранливи, се држат постојано без да оставите лепак. Направете го тоа мода и стилски. Лесно за залепување и солза, лесно се справувате со меурчиња со воздухот. Лесно чистење и одржување. Список на пакување : 1 сет x налепници.

Детали

Избор на клиенти