Rrdaily Зелен Жад Прстен За Жени Со Среќа Жад Прстен Зелен Кристал Жад Прстени Накит За Тинејџерски Девојки Големина 6-10
Свеж

Rrdaily Зелен Жад Прстен За Жени Со Среќа Жад Прстен Зелен Кристал Жад Прстени Накит За Тинејџерски Девојки Големина 6-10

DEN 159.84

Достапно.

Прстени од зелен Жад : тие се дизајнирани за секојдневниот живот и секојдневното носење. едноставна, минималистичка и убавина во едноставност.погоден за секоја пригода, Особено во лето, празници, забава, динамичен танц, свадба, церемонија, дипломирање, запознавање, плажа, кампување, вокација итн.можете да истакнете поинаков стил, секогаш да ви донесе повеќе шармантна благодат. Природен Жад Скапоцен Камен Обичен Бенд Прстен : Сурови и природни кристални прстени, можат нивните моќни духовни исцелување енергии и пранични исцелување модалитети; Погоден повеќето луѓе фигер големина. Кристален Прстен од жад : Заморот е познат низ вековите како најмоќна алатка за природно зголемување на мотивацијата, силата, лидерството, издржливоста и храброста, како и за инспирација на неговиот сопственик. Совршени Подароци : прстенот Од Жад е идеален подарок за себе, вашите љубовници,вашата девојка,вашето момче, вашите соученици,вашиот учител, вашите пријатели,вашето семејство или други луѓе драги за вас на свршувачка,роденден,забава,божиќ,ден на вљубените,годишнина,свадба, брак,дневно,лето,одмор,патување,плажа, запознавање,дипломирање, денот на мајките, денот на вљубените и сите посебни датуми. Услуга : Доколку има некакви проблеми со купувањето, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме за да го решиме проблемот во рок од 24 часа. Совршени Прилики : Погоден За свадба, свршувачка, матурска забава, вечера, роденденска забава,Запознавање,Вечера, Настап, Забави Со Костими, Тематски Забави,Улична Облека, Дневни натпревари за Носење секоја пригода сакате да бидете пошармантни.

Детали

Избор на клиенти