РАФ Електронски хардвер 1100-2-Ал, алуминиум за растојание
Свеж

РАФ Електронски хардвер 1100-2-Ал, алуминиум за растојание

DEN 0.33

Достапно.

ЕУ РОХС : Во согласност со изземањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен SVHC : Да SVHC го надминува прагот : Да Автомобилство : Без PPAP : Не тип : Тркалезен материјал : Алуминиумска должина на телото (Империјал) (во) : 1/8 Надворешен дијаметар (Империјал) (IN) : 1/8 пакување : најголемиот дел.

Детали

Избор на клиенти