20 парчиња м2 месинг машки женски тркалезни тркала за стенд -табла PCB матична плоча за завртки на завртки за завртки на завртки за завртки за завртки M2 3-30мм -
Свеж

20 парчиња м2 месинг машки женски тркалезни тркала за стенд -табла PCB матична плоча за завртки на завртки за завртки на завртки

DEN 891.20

Достапно.

Должина : 28мм. Пакетот вклучува : 20 парчиња Белешка : 2. Оставете ја разликата од 0-2мм од 0-2мм поради рачното мерење. (1 инч = 2,54 см) 3. Пропустите на производот на сликата се предизвикани од рефлексии за време на снимањето, сликата може да не ја одразува вистинска боја на предметот, предмет на вистинскиот производ. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да понудите. Ви благодарам!. Име : М2 3-30мм месинг круг Кнурл машко женско обетка. Материјал : месинг. Должина : 3мм, 4мм, 5мм, 8мм, 10мм, 11мм, 12мм, 15мм, 18мм, 20мм, 24мм, 25мм, 28мм, 30мм. Должина : 28мм. Пакетот вклучува : 20 парчиња Белешка : 2. Оставете ја разликата од 0-2мм од 0-2мм поради рачното мерење. (1 инч = 2,54 см) 3. Пропустите на производот на сликата се предизвикани од рефлексии за време на снимањето, сликата може да не ја одразува вистинска боја на предметот, предмет на вистинскиот производ. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да понудите. Ви благодарам!. Име : М2 3-30мм месинг круг Кнурл машко женско обетка. Материјал : месинг. Должина : 3мм, 4мм, 5мм, 8мм, 10мм, 11мм, 12мм, 15мм, 18мм, 20мм, 24мм, 25мм, 28мм, 30мм. Описи на ореви од месинг M2 Brass Meman knurl studoft studoft pcb матична плоча шуплива завртка завртки навртки M2 3-30mmproduct Описи : Име : М2 3-30мм месинг круг Кнурл машки женски сноп-материјал : Brassl lengther : 3mm, 4mm, 5mm, 8mm, 10mm, 11mm , 12мм, 15мм, 18мм, 20мм, 24мм, 25мм, 28мм, 30мм. Пакувања вклучуваат : 20pcsnote : 2. Ве молиме, дозволете ± 0-2mm разлика како резултат на рачно мерење. (1 инч = 2,54 см) 3. Пропустките на производот на сликата се предизвикани од рефлексии за време на снимањето, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот, предмет на вистинскиот производ. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да понудите. Ви благодариме! Спецификации на артиклите : Димензии : M2*3 IS Прилагодено : ДајМодел Број : M2 Package : Под 50pcsmaterial : Brasshead Style : Type Croundscrew : Spacing Screwsdrive Style : Non Ediy Supplies : Nonediy Supply : Nonediy Spacefunction 3 : Месинг маж до женски навој столб.

Детали

Избор на клиенти