Hypeety Pet Bird Mirror Toy Toy Swing Mirror со bellвончиња што висат играчка за Parakeet Cockatiel Conure beубовници Finch Canary Cage Swing Fun Play играчка играчка играчка играчка
Свеж

Hypeety Pet Bird Mirror Toy Toy Swing Mirror со bellвончиња што висат играчка за Parakeet Cockatiel Conure beубовници Finch

DEN 136.00

Достапно.

Удобно за стоење на птици и потрајни за џвакање на птици. Подарете ги вашите птици оваа симпатична играчка и одржувајте ги секогаш среќни. Нашето огледало за птици може да му донесе многу забавно на вашето мало милениче, тие можат да се погледнат во себе си пеат, мијат, дури и да го сметаат папагалот за рефлексија како свој нов пријател. Играчката за огледало на папагал е многу лесна за закачување со кука од не'рѓосувачки челик и само измијте ја со чистата вода. Погодно за физичко и ментално здравје на птици за миленичиња. Направено со целосен материјал од не'рѓосувачки челик и брз прицврстувач за линк за лесно прицврстување на кафезот. Птицата може да го види изгледот на темите во огледалото, да му се забавува. Огледалото против тресење може да ги задоволи вообичаените потреби на птиците за гледање во огледалото. Со ланец и bellвона, симпатична форма, со bellвонски играчки, за да се стимулира iosубопитноста на птицата. Спецификации : Големина : Огледало на птици-2 bellвона : 3.26x2.44inch / 8.3x6.2cm, целата должина : 11.4inch / 29cm Bird Mirror-1 Bell : 4inch, целата должина : 10.7inch Карактеристики : удобно за стоење на птици и повеќе Издржлив за џвакање на птици. Подарете ги вашите птици оваа симпатична играчка и одржувајте ги секогаш среќни. Нашето огледало за птици може да му донесе многу забавно на вашето мало милениче, тие можат да се погледнат во себе си пеат, мијат, дури и да го сметаат папагалот за рефлексија како свој нов пријател. Играчката за огледало на папагал е многу лесна за закачување со кука од не'рѓосувачки челик и само измијте ја со чистата вода. Погодно за физичко и ментално здравје на птици за миленичиња. Направено со целосен материјал од не'рѓосувачки челик и брз прицврстувач за линк за лесно прицврстување на кафезот. Птицата може да го види изгледот на темите во огледалото, да му се забавува. Вклучен пакет : 1 x Белешки за играчки за огледало на птици : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Pls проверете дали не ви пречи пред да понудите. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам! Ние се стремиме да понудиме услуга од 5 starвезди во услугата за испорака, испорака и по продажбата. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ви благодарам!.

Детали

Избор на клиенти