Stand stand projector projector projector project stand mult-агол бесплатно прилагодување на ротацијата преносен кревет десктоп проектор за стоење на лежиштето 11.02lb Проектор за монтирање
Свеж

Stand stand projector projector projector project stand mult-агол бесплатно прилагодување на ротацијата преносен кревет десктоп

DEN 752.00

Достапно.

Добредојдовте на споделување и повратни информации за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги. Овој производ не вклучува други предмети освен заградата на проекторот. [Mini Portable] Заградата за проекција во кревет/десктоп, универзалното прилагодување е стабилно, цврсто, компактно и заштеда на простор. [Флексибилно метално црево] Алуминиумското јадро е закопано во дебелина од 14 мм, а алуминиумското јадро е закопано во густата цевка за да се подобри пластичноста и јачината на поддршката на цревото. [Флексибилно метално црево] Алуминиумското јадро е закопано во дебелина од 14 мм, а алуминиумското јадро е закопано во густата цевка за да се подобри пластичноста и јачината на поддршката на цревото. [Mini Portable] Заградата за проекција во кревет/десктоп, универзалното прилагодување е стабилно, цврсто, компактно и заштеда на простор. [Препорачана инсталација] 13,77-инчен инсталација во форма на L, инсталација во форма на 27,55-инчен S. Ви благодариме што ја посетивте мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за вашата референца, логистика, обично ќе пренесеме 1-3, проценетото време на испорака е 9-15 дена. Стенд на проекторот е совршен за дома или канцеларија, сцена или студио, филмови во затворен или отворен простор. Погледнете ги горенаведените податоци, рачното мерење може да биде погрешно, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам. Ако најдете проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта, ние ќе го решиме овој проблем што е можно поскоро. Забележете дека поради различни монитори, може да има мали разлики во бојата, ве молам простете ми. Стенд на проекторот е совршен за дома или канцеларија, сцена или студио, филмови во затворен или отворен простор.

Детали

Избор на клиенти