Внатрешен Надворешен Црн Продолжен Кабел 74 стапки Водоотпорен, 16/3 Мерач Флексибилен Продолжен Кабел За Апарати Отпорен На Студ Надвор, 10а 1250w 16AWG SJTW, 3 Жици Тежок Еле
Свеж

Внатрешен Надворешен Црн Продолжен Кабел 74 стапки Водоотпорен, 16/3 Мерач Флексибилен Продолжен Кабел За Апарати Отпорен На

DEN 479.84

Достапно.

Дополнителна Големина За Безбедност : Дополнителна големина Машки НЕМА 5-15п приклучок за напојување и Женски НЕМА 5 - 15р приклучок за напојување за безбедност. Дополнителна Торба За Складирање Ви Помага Да Спакувате Хардверски Алатки. Бесплатна Пријателска и сигурна услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Штекерот има дизајн на кука, кој лесно се приклучува и исклучува и може да се закачи во влажна средина, што го прави побезбеден за употреба. Тој е подебел и поиздржлив од нормалниот тип на пазарот и има високи перформанси за безбедност на изолацијата за да спречи електричен удар. Отпорен на пламен, Водоотпорен Отпорен На Временски Услови, Ладно отпорен (-50°C), отпорен На корозија Погоден За внатрешни и надворешни, домашна канцеларија користете продолжен кабел. Чувајте Го Кабелот работен во Лоша Средина. Рејтинг на моќност и Примена : 3 Продолжен црн продолжен кабел 74 Стапки 16awg sjtw моќност надвор од рејтингот на продолжен кабел 10 Amps 125v 1250 Watts. 30-дневно враќање и 12-месечна замена. ЕТЛ / цетл Наведени за безбедно одобрување. Високо Флексибилни И Лесни за Употреба : каблите за продолжување на винил со висок флексибилен ХУАНЧАИН имаат подобра отпорност на свиткување и спречуваат нивно кршење при долгорочно движење, свиткување и влечење. Рејтинг на моќност и Примена : 3 Продолжен црн продолжен кабел 74 Стапки 16awg sjtw моќност надвор од рејтингот на продолжен кабел 10 Amps 125v 1250 Watts. Секој надворешен продолжен кабел има велкро пакување и лесно се препакува и рециклира по употреба. Високо Флексибилни И Лесни за Употреба : каблите за продолжување на винил со висок флексибилен ХУАНЧАИН имаат подобра отпорност на свиткување и спречуваат нивно кршење при долгорочно движење, свиткување и влечење. Дизајн За Олеснување на куката и Вирусот : крајот на приклучокот и штекерот имаат дизајн за ослободување од напрегање, што не е лесно да се скрши кога се свиткува и се користи. 30-дневно враќање и 12-месечна замена. Идеален за компјутери, правосмукалки, осветлување за одмор и двор, дувачи на снег, косилки, дувалки за лисја, тримери за грмушки и сите други апарати за уредување. Секој надворешен продолжен кабел има велкро пакување и лесно се препакува и рециклира по употреба. Отпорен на пламен, Водоотпорен Отпорен На Временски Услови, Ладно отпорен (-50°C), отпорен На корозија Погоден За внатрешни и надворешни, домашна канцеларија користете продолжен кабел.

Детали

Избор на клиенти