Леќи за телефонска камера од 37мм CPL, Универзална преносна камера Поларизатор за поларизатор за филтрирање на фотоапарати Поларизатор, Поларизирана леќи за телефон
Свеж

Леќи за телефонска камера од 37мм CPL, Универзална преносна камера Поларизатор за поларизатор за филтрирање на фотоапарати Поларизатор,

DEN 1.67

Достапно.

Преносен и одвојлив, можете да фотографирате со вашите уреди во секое време за време на патувањето. Отстранливите кружни поларизирачки леќи го намалуваат сјајот и покажуваат бои што се точни на животните клипови вклучени и надвор од вашиот телефон во секунди без дополнителни делови потребни со блиски леќи, можете да се приближите до вашиот предмет без да се приближите до предметот Нов дизајн Универзален клип може да се прикачи Било какви дигитални леќи за нишка од 37мм на вашиот мобилен телефон, со клип за нишки од 37мм, различни филтри за леќи на фотоапаратот се вклопуваат за i Phone, за Samsung и други паметни телефони, Спецификација : Тип : Леќи Боја : Црн материјал : Пластика Големина : 37мм. Функција за поларизатор на CPL : Елиминирајте ја рефлексија на површината на неметалните предмети, зголемете ја заситеноста, вратете ја вистинската боја. Леќи за телефонски фотоапарати 37мм CPL филтер : Отстранлив кружен поларизирачки леќи го намалува сјајот и ги покажува боите повеќе точно за животот. Сцена на апликација : Поларизатор леќи за телефон совршен за проток на вода, проток на сообраќај, океан, облаци, човечки поток и друга подвижна фотографија.Леќи за телефонски фотоапарати 37мм CPL филтер : Отстранлив кружен поларизирачки леќи го намалува сјајот и ги покажува боите повеќе точно за животот.

Детали

Избор на клиенти