Lzилијански девојки за капење женски костими за капење на стомаци
Свеж

Lzилијански девојки за капење женски костими за капење на стомаци

DEN 0.67

Достапно.

Може да не контактирате со „Постави прашање“.100% полиестер. Многу убави панталони што ги препорачувам“? -? Некои вообичаени проблеми? Пс. ? [★★★★★★] „Совршен вклопување, одличен материјал не е слабо одлично купување за цената“ [★★★★★] „Овие панталони се толку убави, боите се светли. Добредојдовте во нашата продавница и побарајте „Фустан/хеланки/градници/врвови/калапи“ во нашата продавница за повеќе големи производи за попуст! ♥ ??? Како и различните компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики. Size❤blease Повикајте на детална табела за големина пред вашата нарачка, не користете ја табелата со големина обезбедена од! постава. П2 : Кога можам да го добијам мојот пакет? А2 : Ние ќе го испратиме целиот пакет што е можно поскоро, пакетот можете да го добиете навремено да ги видите деновите на испорака кога ќе ја направите нарачката! П3 : Што можам да направам ако имам проблеми? А3 : Ве молиме, испратете е -пошта за да ни ги кажете вашите проблеми прво, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа (освен празници) и ќе се обидете да ги пронајдете најдобрите решенија, благодарам за вашата доверба! П4 : Што можам да направам ако производите имаат проблеми? А4 : Ве молиме, испратете ни е -пошта со фотографијата на производите за проблемот, што може да ни помогне да го решиме проблемот навреме! Боја : Црвена-1 Големина : Големите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти