2 Инчен Црна RV Браник Приемник Адаптер Одговара 4 x 4 Континуирано Заварени Челични Браници, Компатибилен Со Кампер, RV Браник Велосипед Решетката Карго Патување Прев
Свеж

2 Инчен Црна RV Браник Приемник Адаптер Одговара 4 x 4 Континуирано Заварени Челични Браници, Компатибилен Со Кампер, RV Браник

DEN 2.33

Достапно.

100% Сосема Нов, Никогаш Не Бил Користен. Овој адаптер се прикачува на RV браник за да обезбеди 2" приемник отворање кој работи со накуцване монтирани велосипед лавици. Адаптерот На Браникот може да ме монтира на номинални точки, континуирано заварени челични браници на приколки за патување, 5-ти тркала и моторни куќи за да создаде приемник за накуцване за лавици за велосипеди. 2 "приемник / браник кука адаптер монтира на 4" континуирано заварени челик / Р.в. браници. 1 х Адаптер со Хардвер. Исто како што покажуваат сликите. Сакате да одите на авантура на отворено со велосипед, но не можете да ја носите бидејќи Р. в. нема прикачен приемник? Тогаш следниве производи можат многу добро да го решат вашиот проблем!. Со едноставна инсталација и капацитет на јазик од 200 фунти, можете лесно да го носите вашиот велосипед, багаж и друга опрема на вашето следно патување. Толку е едноставно!.

Детали

Избор на клиенти