Losofar жени девојки Гроздобер Градинарство со престилка работи вкрстено грб фустан
Свеж

Losofar жени девојки Гроздобер Градинарство со престилка работи вкрстено грб фустан

DEN 287.68

Достапно.

☀ 80% памук и 20% линија се мешаат. Затворање на вкрстено враќање. машинско миење. -големина : должина : 33 ", ширина : 29.1", должина на низата на рамото : 25.9 ". , кујна, задачи, уметнички чамци, па дури и обична облека. Должина на низата на рамената : 25.9 ". ☀note : Оваа престилка одговара за тежина под 70 килограми, совршени за тенок тело. Crossиркаат ленти за враќање, погодност и удобно. ☀Перект за градинарство, кујна, задачи, уметнички чамци, па дури и обична облека. ☀package вклучува : 1 парчиња*престилка. Size 1 : Должина : 33 "/84cm, должина на половината : 29"/74cm, Големина на предната биста : 9,8 "/25cmx10"/26cm, должина на низата на рамената : 25.9 "/66cm ;. Ширина : 59 "/150 см, должина на низата на рамото : 25.9"; две големина за вас. Опис на производот : . Matermailationmater Состав : 80% памук и 20% постелнина. Карактеристики на производот : . √ Котон и ленен мешан материјал : мек пријателски за кожата, дише и удобно. Sleatedирна престилка : Толку симпатична и убаво, костуми за тенок типови на тело. √ Двете џебови од страната навистина се при рака. √perfect за градинарство, кујна, задачи, уметнички чамци, па дури и обична облека. 1. -мо, ќе се разликува малку од сликата на производот заради различни светла и камера, ве молиме разберете ја. 2. Ве молиме, дозволете грешка во мерењата од 0,5 инчи, поради различни методи за мерење. 3. Ве молиме, не измијте го со топла вода. 1. -мо, ќе се разликува малку од сликата на производот заради различни светла и камера, ве молиме разберете ја. 2. Ве молиме, дозволете грешка во мерењата од 0,5 инчи, поради различни методи за мерење. 3. Ве молиме, не измијте го со топла вода. 1. -мо, ќе се разликува малку од сликата на производот заради различни светла и камера, ве молиме разберете ја. 2. Ве молиме, дозволете грешка во мерењата од 0,5 инчи, поради различни методи за мерење. 3. Ве молиме, не измијте го со топла вода. 1. -мо, ќе се разликува малку од сликата на производот заради различни светла и камера, ве молиме разберете ја. 2. Ве молиме, дозволете грешка во мерењата од 0,5 инчи, поради различни методи за мерење. 3. Ве молиме, не измијте го со топла вода.

Детали

Избор на клиенти