Роберт Кауфман Слаби Ленти Кона Цврсти Материи Правлива Боја 41 Парче 1 2 во
Свеж

Роберт Кауфман Слаби Ленти Кона Цврсти Материи Правлива Боја 41 Парче 1 2 во

DEN 1.00

Достапно.

Може да се користи за шиење, ватирање и изработка. 100 Проценти Памук. Претходно исечените координативни снопови го прават ватирањето уште полесно. Димензија На пакетот : 12,9 H x 10,2 l x 18,0 W. Уметност, Занаети И Шиење^Занаетчиски Материјали^ткаенина. Претходно исечените координативни снопови го прават ватирањето уште полесно. Само изберете ја вашата омилена боја начин, и ќе имаат прецизно намалување на парчиња подготвени да одат. Може да се користи за шиење, ватирање и изработка. 100 проценти памук.

Детали

Избор на клиенти