Lywygg 15x10ft Тенки винил кафеаво дрво за позадини Фотографите ретро дрво wallидна позадина крпа лесна CP-19-1510
Свеж

Lywygg 15x10ft Тенки винил кафеаво дрво за позадини Фотографите ретро дрво wallидна позадина крпа лесна CP-19-1510

DEN 1119.84

Достапно.

Големина : 15 x 10 ft (4,5m x 3m). Боја : Користете ја сликата со висока резолуција и високо-технолошката опрема за дигитално производство внимателно печатење со инк-џет. Материјал : Тенок винил, не-рефлексија на апсорбирање на мала тежина. Повод : Идеално за свадба, Божиќна забава, новороденче, деца и фотографија на производи, како и за видео позадини или дисплеи. Содржина на пакетот : 1 x Заднината Испрати од склопено. (Не вклучува полица во позадина). Среќен шопинг.

Детали

Избор на клиенти