Луау Партија Украси Хавајски Алоха Позадина Банер Тропски Тики Тотем Фотографија Позадина Палма Лист Хибискус Цвет Тема Партија Материјали За Лето Хавајски Тема ?
Свеж

Луау Партија Украси Хавајски Алоха Позадина Банер Тропски Тики Тотем Фотографија Позадина Палма Лист Хибискус Цвет Тема Партија

DEN 0.33

Достапно.

Можете да го закачите каде сакате, што ќе ви помогне да создадете незаборавен тропски луау party. или користете го како снабдување за роденденска забава, ѕиден декор, банер за маса, фотографија и така натаму. Ќе имате многу убава хавајска тематска забава која вклучува забава за настани, декорација за забави за деца, украси за соби, забава во училница, роденденска забава, забава во градина, настан на компанија, годишнина и друг настан. Дозволете вие и вашата девојка да имате прекрасна тропска забава во луау. Голема Големина : 72,8 x 43,3 инчи/ 185 x 110 см, склопувачки и повторно нанесен; хавајската тики позадина е доволно голема за да ја украси вашата летна хавајска тема роденденска забава и исто така погодна за фотографија, слики и штанд за фотографии; ќе ви понуди незаборавно искуство. Широки Апликации : позадината на алоха може да се примени за украсување разни прилики, како што се тропски забави во луау, забави со тематика На Хаваи, украси за забави во алоха и така натаму; можете да го закачите на ѕид, врата итн. Спецификации : Материјал : Боја на полиестерска ткаенина : Како што е прикажана Сликата Големина : Позадина : 72,8 x 43,3 инчи/ 185 x 110 см Јаже : 20 стапки/ 6 m пакетот вклучува : 1 x хавајски алоха позадина 1 x Јаже Забелешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината.Пакетот Вклучува : 1 парче позадина за фотографирање алоха и јаже ви помагаат да висат во позадина; оваа хавајска позадина е дизајнирана со лисја од палми, цвеќиња од хибискус и прекрасниот Фонт Алоха; бојата е пастелна и симпатична, истакнувајќи убава атмосфера. Лесен За Употреба : позадината на тропската позадина доаѓа со јаже од 20 стапки/ 6 метри, што е лесно да се помине низ бакарната шипка, и можете да ја закачите каде сакате, што ќе ви помогне да создадете незаборавна хавајска забава.It е исклучително цврста декорација за постојано користење за да додадете забавна атмосфера и да ги изненадите гостите на забавата.

Детали

Избор на клиенти