Балаку Аквариум Позадина Налепница 3Д Двострани Издржливи Позадина Резервоар За Риби Позадина Декоративни Слики
Свеж

Балаку Аквариум Позадина Налепница 3Д Двострани Издржливи Позадина Резервоар За Риби Позадина Декоративни Слики

DEN 2.00

Достапно.

Живописните бои и сликите со висока дефиниција можат да донесат реален резултат за вашиот резервоар. Тој е водоотпорен, избледен и издржлив. Може да го разубави изгледот на аквариумот. Изработен е од висококвалитетен филм и е безбеден за вас и вашите риби. Со оваа прекрасна и фантастична налепница во позадина, вашиот аквариум ќе стане поубав и стилски. Опис Оваа позадина е изработена од висококвалитетен филм за да додадете нов изглед на вашиот аквариум. Двостраниот дизајн на налепници не остава лепливи остатоци и лесно се чисти. Погоден за секоја мазна површина како ѕид, врата, стакло, итн.Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : Филм.- Големина : Околу 30 х 42 х 0,1 см.- Оваа налепница за аквариум е погодна за секоја мазна површина на резервоари за риби, плочки, прозорци, ѕидови, плакари итн. - Морскиот свет и пејзажните дизајни се стилски и декоративни. е совршена декорација за стаклени резервоари за риби и аквариуми. - Забелешка : ве Молиме подгответе го лепилото сами.Пакет Вклучувајќи 1 х стакло налепница хартија.

Детали

Избор на клиенти