Aibiin 10x7ft црно злато среќна годишнина позадина злато сјај Бокех место за венчавка годишнина невестинска фотографија за туширање позадина на свадбата на свадбата на
Свеж

Aibiin 10x7ft црно злато среќна годишнина позадина злато сјај Бокех место за венчавка годишнина невестинска фотографија за туширање

DEN 639.84

Достапно.

Испратете ги сопствените информации по порака (големина, зборови, боја или какви било делови за промена). Еве начини да ги намалите брчките : 1. Да се ​​доживее на различната калибрација на бои на различни екрани, мала разлика во бојата е нормална. За да избегнете евентуално оштетување на пареата, поставете слој сува крпа помеѓу позадината и железото. 【Карактеристики】 : тенка, мала тежина, без размислување, лесен за носење, не може да се мие. Оваа позадина на фотографијата може да се користи како партиски материјали (свадба, празник, крштевање, новороденче, роденден, туш за бебиња, фестивали, дипломирање и уметнички портрет, пензионирање, пензионирање , итн).1m висина). Цврсто го нагоре со цилиндар и чекајќи 3-4 дена. ◆ За набори ◆ 1. ◆ Прилагодена услуга ◆ Контактирајте нè пред плаќање. Имаме десетици илјади оригинални дизајнирани слика. ◆ Карактеристики ◆ мала тежина и издржлива, без размислување, лесен за носење, не може да се измие.1m висина). 【Материјал】 : Тенка винил професионална фотографија со пиштол со дигитално печатење со висока резолуција, детали за привлекување очи, бои од вистински живот и без џебови. 【Топли совети】 : 1. Вклучен заднината, без држач. Ве молиме пеглајте ја задната страна (не страната на сликата) со ниска температура за лесно да ја намалите брчката. За да се олесни транспортот и пакувањето, производите се склопени и спакувани рамномерно, што може да предизвика набори, но не влијае на употребата - ве молиме, купете внимателно. Оваа позадина на фотографијата може да се користи како партиски материјали (свадба, празник, крштевање, новороденче, роденден, туш за бебиња, фестивали, дипломирање и уметнички портрет, пензионирање, пензионирање , итн). 【Материјал】 : Тенка винил професионална фотографија со пиштол со дигитално печатење со висока резолуција, детали за привлекување очи, бои од вистински живот и без џебови. 【Топли совети】 : 1.

Детали

Избор на клиенти