Планински МАЖИ Додатоци 1 парчиња 1 Модул 16 Заби Мотор Јаглероден Челик Запчаник Топ Завртки 6/6, 35/8мм Дупка Индустриски Научни
Свеж

Планински МАЖИ Додатоци 1 парчиња 1 Модул 16 Заби Мотор Јаглероден Челик Запчаник Топ Завртки 6/6, 35/8мм Дупка Индустриски

DEN 275.20

Достапно.

Комплетни Категории, Цврсти И Издржливи, Добра Стабилност, Професионални Алатки Во Индустриската Област, Кои Се Користат Со Машински Алати И Друга Опрема. Насока : Десната Рака. Форма : Поттикне. Обработка : Умре Кастинг. менувачот е изработен од 45# челик, а површината можеби со ' рѓа на некои стврднати брзини. Имаме И Разни Други Видови Додатоци. Ако Ви Треба, Ве Молиме Контактирајте Не.Број на модел : 1модстандарден Или Нестандарден : Стандарден Профил На Заб : Агол На Поттикнување На Менувачот : 20 степенматеријал : Точност На Јаглероден Челик : метод На Ниво 7фиксен : стегање навртувањепримена : пренос помеѓу влечкава оска позиција : Надворешен менувач1.брзините се сите единечни цени, ве молиме нарачајте според потребната количина 2.Толеранцијата на внатрешната дупка на менувачот е позитивна О-0,03, со дупка за заклучување 3.сериите со различни параметри може малку да се променат, ве молиме преовладувајте во натура.

Детали

Избор на клиенти