Ме имавте во држачите за тенџере со такос 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита на десктоп за готвење кујна 2 парчиња
Свеж

Ме имавте во држачите за тенџере со такос 8x8 отпорни на топлина топли влошки за заштита на десктоп за готвење кујна 2 парчиња

DEN 295.84

Достапно.

Potholders садови за држачи за држачи за готвење кујна за печење за печење десктоп заштита со симпатична смешна цена 8 "x 8" 2 парчиња сет. Заштита на countertop - Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете пар од 8 "x 8" печатени држачи за топла тенџере заштитници за подобра употреба во кујната или во скара. Направени во САД или увезени. Практичност - Со овој пар жешки душеци со печка, можете да работите без да се грижите за работа околу топол оган, рерна, плоча или скара, особено кога извлекувате топли тави, сервирање на топли плочи или поставување јадења на вашата прекрасна нова маса од тврдо дрво/маса за кафе /трпезариска маса. Заштита на countertop - Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете пар од 8 "x 8" печатени држачи за топла тенџере заштитници за подобра употреба во кујната или во скара. Практичност - Со овој пар жешки душеци со печка, можете да работите без да се грижите за работа околу топол оган, рерна, плоча или скара, особено кога извлекувате топли тави, сервирање на топли плочи или поставување јадења на вашата прекрасна нова маса од тврдо дрво/маса за кафе /трпезариска маса. Издржливи - душеците за жешка плоча на рерната (2 парчиња) се изработени од висококвалитетна ткаенина, дебела, отпорна за долго време. Уникатни отпечатоци - уникатни, симпатични, стилски и забавни отпечатоци на секој од нашите држачи за тенџере, жешки садови за садови се уникатни и персонализирани за да ја направат вашата кујна или маса да изгледа одлично. Уникатни отпечатоци - уникатни, симпатични, стилски и забавни отпечатоци на секој од нашите држачи за тенџере, жешки садови за садови се уникатни и персонализирани за да ја направат вашата кујна или маса да изгледа одлично. Полиестер.Полиестер.

Детали

Избор на клиенти