Алаза Органски зеленчук градина Темно поптилери Тривети поставени памучни држачи за топла тенџере поставени брегови на фарма, топли влошки, топли душеци за кујнск
Свеж

Алаза Органски зеленчук градина Темно поптилери Тривети поставени памучни држачи за топла тенџере поставени брегови на фарма,

DEN 1115.20

Достапно.

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски душеци, тие имаат посилна отпорност на топлина што нема да се стопи, а природните памучни врели влошки е поголема заштита на животната средина за да нема никаков мирис. Количина мала : 7x7x0.27inches, големи : 9x9x0.27inches повеќенаменска : користете ги жешките влошки за да ги избегнете вашите кујнски алатки од висока температура или да ја гребете трпезариската маса, одличните додатоци за кујната додека готвите или печете, кујна кујна украс. Одлична идеја за подароци затоа што е уникатна шема и дизајн. 100% набавка на задоволство : Ако имате какви било квалитети или други причини, или едноставно не ги сакате кога примате, ве молиме слободно контактирајте не во кое било време. Ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. Ви благодарам!.

Детали

Избор на клиенти