3drose Салида, Колорадо, САД. Човек скијач, црно на бел текст. Елегантен. - Potholders
Свеж

3drose Салида, Колорадо, САД. Човек скијач, црно на бел текст. Елегантен. - Potholders

DEN 1.00

Достапно.

8 од 8 инчи, мешавина од памук/50/50 памук/полиестер. Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси. Ватиран дизајн овозможува поголема флексибилност. Машински миење нежно циклус. Potholders се продава индивидуално. Салида, Колорадо, САД. Човек скијач, црно на бел текст. Елегантен подарок за подароци е совршен за секојдневна употреба, додека добро се координира со кој било декор на кујната. Оваа мешавина од 8 инчи, 50/50 памук/полиестер, држач за тенџере има ватиран дизајн кој овозможува поголема флексибилност при употреба. Приложената приложена јамка нуди опција да виси за приказ или складирање. Отпорна на топлина за безбедно отстранување на садовите од рерната и топлите садови од шпоретот. Одлично како водителка или подарок за домаќинство. Проверете ги нашите специјални понуди и промоции на производи наведени погоре.

Детали

Избор на клиенти