JJHXSM 50pcs Потковица Ноктите Е5 51mm Ладно Валани Челик Потковица Ноктите За Коњ Дожд Ремен Поправка
Свеж

JJHXSM 50pcs Потковица Ноктите Е5 51mm Ладно Валани Челик Потковица Ноктите За Коњ Дожд Ремен Поправка

DEN 0.33

Достапно.

Пакетот вклучува : 50 х Е5 Потковица Нокти. Изработени од ладно валани челични плочи, ' рѓа и отпорност на абење, висока цврстина. Големина : Е5; Должина 51мм / 2". Функција : ноктите можат да го поправат оловото или стаклото одделно. Безбедност : Мазна рачка, лесна за ракување и безбедна за употреба. Спецификација : Производ : Потковица Ноктите Големина : Е5 Должина : 51мм Материјал : Ладно валани Челик Функција : ноктите може да се поправи олово или стакло одделно. Пакетот вклучува : 50 х Е5 Потковица Нокти.

Детали

Product:
Horseshoe Nail
Size:
E5
Length:
51mm
Material:
Cold-rolled Steel
Function:
The nails can fix lead or glass separately.
Package includes:
50 x E5 Horseshoe Nails

Избор на клиенти