Памук печатење маса масажа за масажа, комплети, нордиски мек кревет за кревет за кревети со постелнина со постелнина за масажа со 4 парчиња за масажа-F 70X190см
Свеж

Памук печатење маса масажа за масажа, комплети, нордиски мек кревет за кревет за кревети со постелнина со постелнина за масажа

DEN 1.00

Достапно.

Висококвалитетно влакно-Изработено е од меко полиестерско влакно, така што е анти-FADE и анти-смалување дури и со дневна употреба. Тоа е потрајно од вообичаените материјали. Функционална поставка за постелнина за масажа - листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот бањата да биде чист и уредно и заштедете простор. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Theебето е доволно големо и дебело за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура. Комплет за луксузни спа -постелнина - убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата. Поставете - 4 парчиња поставени (листот за маса на здолниште, ќебе, перница и покритие на столот) Обезбедете ги сите можности за вашата употреба. Лесно за миење - само лушпа и исушете го на ниски или средни температури. Машина за перење. Обновете ја масата за масажа со овој комплет за здолниште на маса за масажа. Донесете професионален и луксузен изглед на вашиот клиент. Овој сет на здолниште за маса за масажа. Е совршена комбинација на функционалност и убав изглед. Постелнината може да се примени за третмани со бано -тетоважи за салони за салони за бања. Поставени 4 парчиња (лист за маса на здолниште, ќебе, перница и покритие на столот) ги обезбедуваат сите можности за вашата употреба. Материјал : Полиестер (полиестер) шема : растителен цвет.

Детали

Избор на клиенти