BrandReam Jungle Toddler Постелнини за постелнина за момчиња или девојчиња, Safari Forest Bed-in-A-Bag Cotton Comforter Set, 4-парчиња вклучува врвен рамен лист, вграден лист, утешител, перница од п?
Свеж

BrandReam Jungle Toddler Постелнини за постелнина за момчиња или девојчиња, Safari Forest Bed-in-A-Bag Cotton Comforter Set,

DEN 1744.00

Достапно.

Едноставно машинско миење на ладен, нежен циклус, а потоа исушете го суво на ниска температура и железо на најниска поставка на температурата. Комплиментирајте ги вашите деца bedrooom!. Толку совршен подарок за бебиња и можете исто така како одлична идеја за подароци за затоплување во куќата, роденден, ден на мајката, благодарност давање, Божиќ или кое било време кога мислите дека некој заслужува убав сет за постелнина. Совршено !. Врвниот лист е мек и дише, завршувајќи го вашиот софистициран, класичен изглед на детската соба. Дајте му на вашето малечко меко и пријатно место да спиете со нашите супер удобни животни од џунгла животни, патен сафари, постелнина за дете! Овој супер забавен и симпатичен комплет за кревет за деца ќе се вклопи совршено со вашата расадник за теми од џунгла и принцезата. Вашата мала мила ќе сака да спие и да се гушка на овој супер мек лист. Врвниот лист е мек и дише, завршувајќи го вашиот софистициран, класичен изглед на детската соба. ❤❤ Опремениот лист за дете е еластизиран наоколу за да се вклопи. ❤❤ Highlyated Baby Brand Brand On - Brand Ream, Brand Ream е подобар за вашето бебе!. Опремена лист за дете, еластична обвивка е зашиена во целиот пат за да се обезбеди вклопување. - Што е одличен комплет за утешител на мали деца! Листот и ватенка се толку меки и можат да одат за момче или девојче! Како би го додале овој сет? Мој омилен е забавна тема за џунгла! 100% препорачано. Розово зелено црвено бело цртано цртано 3Д животни, комплети за постелнина за расадници за девојчиња, совршени на вашите деца соба.

Детали

Избор на клиенти