Калавеј Машки рафинирани 3 ленти со ленти со кратки ракави за голф со кратки ракави
Свеж

Калавеј Машки рафинирани 3 ленти со ленти со кратки ракави за голф со кратки ракави

DEN 1040.00

Достапно.

95% полиестер, 5% спандекс. Влажност за влага : Технологијата за влага на влага вградена во машка кошула за голф ја повлекува потта од телото за удобност на курсот во текот на целата рунда. Машинско миење. Атлетскиот голф Поло е опремен со заштита од сонце за да се заштити против штетните УВ зраци од Tee Off додека не го потонете последниот став.

Детали

Избор на клиенти