Бепузу Машка Голф Кошула Со Кратки Ракави Перформанси На Влага Фитилни Суви Фит Поло Маици За Мажи
Свеж

Бепузу Машка Голф Кошула Со Кратки Ракави Перформанси На Влага Фитилни Суви Фит Поло Маици За Мажи

DEN 287.84

Достапно.

Без Брчки.Ова е одличен подарок за играчот на голф вашиот татко, сопруг и пријатели На Божиќ, Денот на Благодарноста, Роденден и разни фестивал., што овозможува голема подвижност во сите правци додека го задржува вградениот изглед.Брзо Сушење. 84% Најлон, 16% Спандекс.It може да се совпадне со панталони од различни стилови,како што се панталони, секојдневни шорцеви,шорцеви за алати,фармерки итн. Машинско Перење. Материјал за изведба : овие кошули за голф за мажи се направени од 84%Најлон 16% Спандекс, нудејќи Лесен, Фитил За Влага, Брзо Сушење, UPF40+, мека и Дише ткаенина со технологија за брзо ладење за да бидете ладни со целодневна удобност дури и кога конкуренцијата се загрева. Карактеристики 3 : Претходно намалената ткаенина овозможува миење полесно и издржливо.Добро изработените шевови обезбедуваат нашите машки кошули да работат добро и да останат во форма. Влага Фитил. Одлични Подароци-сосема сме сигурни дека ќе бидете импресионирани од перформансите на оваа машка кошула со висока влага и би сакале да купите уште неколку за себе и за членовите на семејството. Овие пола за голф имаат атлетско, лабаво вклопување во перформансите, што овозможува голема подвижност во која било насока. Совршен за спортови како што се голф и тенис, и одличен за секојдневниот секојдневен комода. Технологијата На Ткаенина Што Ја Отстранува влагата ја Оддалечува Потта Од Вашата Кожа и Ве Одржува Ладни и Суви. Материјал за изведба : овие кошули за голф за мажи се направени од 84%Најлон 16% Спандекс, нудејќи Лесен, Фитил За Влага, Брзо Сушење, UPF40+, мека и Дише ткаенина со технологија за брзо ладење за да бидете ладни со целодневна удобност дури и кога конкуренцијата се загрева. Нашата Вредност-Едноставна И Во Стил, Страст И Иновации. Моден Дизајн : нашата машка поло кошула, цврста ткаенина со дизајниран контраст внатре во плакета и печатење со ленти надвор од плакета, правејќи да изгледате стилски и фенси. Моден Дизајн : нашата машка поло кошула, цврста ткаенина со дизајниран контраст внатре во плакета и печатење со ленти надвор од плакета, правејќи да изгледате стилски и фенси. 86% Најлон + 16% Спандекс Мешавина Материјал, Мека, Кул и Дише. Одлични Подароци-сосема сме сигурни дека ќе бидете импресионирани од перформансите на оваа машка кошула со висока влага и би сакале да купите уште неколку за себе и за членовите на семејството. Машинско Перење.

Детали

Избор на клиенти